Zamawianie i dostawa oraz formy płatności


Zamawianie towarów

1. Zamówienia przyjmowane są poprzez stronę internetową www.bajkowy-swiat.pl

2. Towary w sklepie internetowym są szczegółowo oznaczone. Na stronie internetowej znajdują się między innymi informacje o właściwościach towaru, jego cenie, materiale, z którego jest wykonany.

3. Klient zamawiając towar dokonuje jego wyboru w sposób właściwy dla danej rzeczy, określając w szczególności rozmiar, kolor, liczbę sztuk, a w razie potrzeby podając także inne specyficzne informacje.

 

Sposób dostawy i czas realizacji zamówienia

1. Dostawy towaru realizowane są jedynie na terenie Polski. 

2. W przypadku wybrania sposobu płatności „za pobraniem”, zamówienie zostaje przekazane do realizacji bezpośrednio po jego złożeniu. W przypadku wyboru jednego ze sposobów płatności online, zamówienie zostaje przekazane do realizacji po potwierdzeniu wpływu należności za zamówiony towar.

3. Jeżeli wybrany towar jest dostępny, a Klient wybrał dostawę pod wskazany adres lub do salonu, to czas dostawy wynosi od 1 do 7 dni roboczych od dnia skutecznego złożenia zamówienia.

4. Czas dostawy może ulec wydłużeniu w okresach wyprzedaży, akcji specjalnych lub okresu świątecznego.

5. UWAGA: W przypadku wyboru jako formy płatności, jednej z aktualnie dostępnych płatności online realizacja zamówienia rozpoczyna się po wpływie 100% należności za zamówienie, od tego też momentu należy liczyć termin, w ciągu którego towar zostanie przekazany Klientowi.

6. Dostarczaniem zamówień zajmuje się wybrana przez JANEX firma kurierska.

 

Koszt dostawy

1. Dostawy realizowane są jedynie na terenie Polski.

2. Koszt dostawy uzależniony jest od wybranego sposobu dostawy i płatności i wynosi:

- w przypadku dostawy do salonu stacjonarnego i płatności online – 0,00 PLN brutto;
- w przypadku przesyłki kurierem i płatności online – 20,00 PLN brutto;
- w przypadku przesyłki kurierem i płatności przy odbiorze – 25,00 PLN brutto;
- w przypadku przesyłki do paczkomatu InPost (tylko płatności online) – 15,00 PLN brutto;


Formy płatności za zamówienie

1. Za pobraniem: opcja dostępna wyłącznie przy zamówieniu na wskazany adres.

2. Przelew: dostępne są wyłącznie przelewy online dokonane przy użyciu wybranej przez Klienta metody płatności tj. serwisu jednego z partnerów JANEX. Po dokonaniu wyboru Klient zostaje w sposób bezpieczny przekierowany na stronę wybranego przez siebie operatora płatności. Operacja płatnicza dokonywana jest pomiędzy Klientem, a wybranym operatorem płatności.

3. JANEX nie akceptuje przelewów tradycyjnych, wobec czego Klient nie otrzyma numeru konta, na który należy dokonać wpłaty np. w banku lub na poczcie.

4. UWAGA: Sklep Internetowy nigdy nie wyśle do Klienta wiadomości z informacją, iż zmieniło się konto do wpłaty, wraz z prośbą o dokonanie przelewu tradycyjnego. Jeśli Klient otrzyma takiego maila – nie należy dokonywać wpłaty, czy też odpowiadać na niego, a należy przesłać niezmieniony e-mail do JANEX na adres: sklep@bajkowy-swiat.pl.

Sukienki na zamówienie

Jeżeli wśród rozmiarówki,  którą oferujemy  w naszym sklepie nie znaleźli Państwo modelu w rozmiarze  pasującym na Państwa dziecko, to możemy zaoferować usługę szycia miarowego. Na stronie sklepu pokazany jest schemat jak dokonać pomiaru dziecka. 

Po wykonaniu pomiarów dokonują Państwo zakupu danego modelu i przesyłają nam wymiary dziecka.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

przejdź do formularza zamówienia
2-600x600.jpg